OBJEDNÁVKA

Objednávka eBooku Príručka živnostníka

 • e-book Príručka živnostníka
  Objednávam si e-book Príručka živnostníka - Všetko, čo potrebujete vedieť o podnikaní na živnosť v hodnote 19,95 € a dostanem informácie o každej oblasti živnostenského podnikania. K e-booku získam 6 skvelých bonusov.
 • BONUS #1: Návod na daňové priznanie
  Do 14 dní od zverejnenia aktuálneho daňového priznania pre živnostníkov na stránke www.financnasprava.sk pre rok 2017 dostanem návod, ako si správne vyplniť daňové priznanie.
 • BONUS #2: Tabuľka pre daňovú evidenciu
  S ebookom získavam predpripravenú tabuľku pre daňovú evidenciu. Daňová evidencia obsahuje všetky požadované údaje ako aj návod na ich vyplnenie.
 • BONUS #3: Výpočet odvodov
  Dostanem tabuľku na výpočet odvodov, ktorá je preverená rokmi praxe.
 • BONUS #4: Členstvo v uzatvorenej FB skupine
  Získavam členstvo v uzatvorenej FB skupine, kde sa môžem spýtať na moje aktuálne problémy, ktoré riešim v súvislosti s podnikaním na živnosť a odpoveď v e-booku som na ne nenašiel.
 • BONUS #5: Informácie o zmenách
  Do mailu budem dostávať aktuálne informácie o zmenách v legislatíve.
 • 14-dennú garanciu vrátenia peňazí
  Viem, že na e-book Príručka živnostníka sa poskytuje 14-denná garancia vrátenia peňazí, Pokiaľ tento e-book nebude to, čo potrebujem, do 14 dní požiadam o vrátenie peňazí. Tie mi budú bez akýchkoľvek otázok vrátené.

Záleží mi na tom, aby ste boli so svojim nákup spokojný

Ak nebudete s e-bookom spokojný, zistíte, že to nie je to, čo ste hľadali, ponúkam vám 14-dennú záruku vrátenia peňazí.

E-book je nabitý znalosťami, ktoré nevyhnutne potrebuje každý začínajúci živnostník, alebo ten, kto si plánuje živnosť založiť. Oceňujem vyčerpávajúce a podrobné informácie, vďaka ktorým si krok za krokom založí živnosť aj úplný začiatočník. Je to skvelý sprievodca, vďaka ktorému hravo zvládnete prvé týždne a mesiace svojho podnikania. Ďakujem Stanke za obsiahly a prehľadne spracovaný e-book, ktorý mi pomohol sa zorientovať v tom, čo ma čaká a neminie.

Renáta Janečkováwww.renatajaneckova.sk